TP-Link Gigabit SFP module Single-mode

TP-Link Gigabit SFP module Single-mode

Referentie: TL-SM311LS

€ 18,98

€ 15,69 excl. btw.

Inclusief belasting
Aantal
Laatste items in voorraad

  Veilig online kopen

Bij een Nederlandse winkel, betalen met iDeal, Credit Card of achteraf met Klarna

  Gratis verzending

Bij een bestellingen hoger dan €50,-

TL-SM311LS
2 Items

Datasheet

Temperatuur bij opslag
-40 - 80 °C
Maximale overdrachtssnelheid van gegevens
1250 Mbit/s
Netwerkstandaard
IEEE 802.3z
Luchtvochtigheid bij opslag
5 - 90 procent
Soort aansluiting
mini-GBIC/SFP
Vezel-optische connector
LC (UPC)
Maximaal bereik
10000 m
Golflengte
1310 nm
SFP transceiver type
Vezel-optiek
Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund
Nee
Vezelkabel diameters ondersteund
9/125 µm
Duurzaamheidscertificaten
RoHS
Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V)
10 - 90 procent
Bedrijfstemperatuur (T-T)
0 - 70 °C
Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteund
Ja

Specifieke referenties

ean13
6935364030216
Nieuw

16 andere producten in dezelfde categorie: