Fiber

Verschillende glasvezelkabels en pigtails leverbaar voor een optimaal netwerk. Advies nodig? Neem contact op met Jacob van Dam ICT

Weergegeven:
Sorteren op:

ACT LC 50/125 OM3 fiber pigtail set of 12 pieces

ACT LC 50/125 OM3 fiber pigtail set of 12 piecesLengte   1 mRL   >30 dBConnector A   LCMantel   Semi..

€ 28,99
Excl. BTW: € 23,96

ACT LC 50/125 OM4 fiber pigtail set 12 stuks

ACT LC 50/125 OM4 fiber pigtail set 12 stuksLengte   1 mKleur   Grijs, Roze, Oranje, Purple, Blauw, ..

€ 35,99
Excl. BTW: € 29,74

ACT LC 50/125µm OM3 pigtail

ACT LC 50/125µm OM3 pigtailLengte   1 mDiameter   0,9 mmKleur   AquaConnector A   LCIL(Max)   0,3 d..

€ 3,99
Excl. BTW: € 3,30

ACT LC 50/125µm OM4 pigtail

ACT LC 50/125µm OM4 pigtailLengte   1 mConnector A   LCRL   >30 dBKleur   Erika VioletIL(Max)   0,3..

€ 4,99
Excl. BTW: € 4,12

ACT LC 9/125 OS2 fiber pigtail set of 12 pieces

ACT LC 9/125 OS2 fiber pigtail set of 12 piecesLengte   1 mDiameter   0,9 mmRL   >50 dBVezel   9/125..

€ 22,99
Excl. BTW: € 19,00

ACT LC 9/125µm OS2 pigtail

ACT LC 9/125µm OS2 pigtailLengte   1 mMantel   Semitight bufferConnector A   LCRL   >50 dBIL(Max)  ..

€ 2,99
Excl. BTW: € 2,47

ACT LC stofkap

ACT LC stofkapType   LC stofkap..

€ 4,99
Excl. BTW: € 4,12

ACT SC 50/125µm OM3 pigtail

ACT SC 50/125µm OM3 pigtailLengte   1 mConnector B   Open eindVezel   50/125µm OM3Kleur   AquaRL  ..

€ 3,99
Excl. BTW: € 3,30

ACT SC 50/125µm OM4 pigtail

ACT SC 50/125µm OM4 pigtailLerngte   1 mIL(Max)   0,3 dBVezel   50/125µm OM4Kleur   Erika VioletRL..

€ 4,99
Excl. BTW: € 4,12

ACT SC 9/125µm OS2 pigtail

ACT SC 9/125µm OS2 pigtailLengte   1 mConnector B   Open eindIL(Max)   0,3 dBKleur   GeelMantel   S..

€ 2,99
Excl. BTW: € 2,47

ACT SC/ST stofkap

ACT SC/ST stofkapType   SC/ST stofkap..

€ 4,99
Excl. BTW: € 4,12

ACT Thermische splice protector

ACT Thermische splice protectorLengte   45 mm..

€ 27,00
Excl. BTW: € 22,31