ACT 0,5 meter LSZH Multimode 50/125 OM5 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren

ACT 0,5 meter LSZH Multimode 50/125 OM5 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren
ACT 0,5 meter LSZH Multimode 50/125 OM5 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren
Lengte   0.5 m
IL(Average)   <0,1 dB
Connector B   LC duplex
Kleur   Lime groen
RL   >55 dB
Mantel   LSZH
Connector A   LC duplex
Kabel   Duplex
IL(Max)   0,2 dB
Vezel   50/125µm OM5
Kwaliteit   Grade A, HQ
Diameter   2 x 2 mm

Geef beoordeling

Note: HTML-code wordt niet vertaald!
    Slecht           Goed
Captcha
  • Merk: ACT
  • Model: RL5800
  • Beschikbaarheid: 1
  • Verkoopstaat: Nieuw
  • € 15,98
  • Excl. BTW: € 13,21

Tags: ACT, meter, LSZH, Multimode, 50/125, OM5, glasvezel, patchkabel, duplex, met, connectoren